YDS Danışmanlık

Kayıt Arttırma

ÖZEL ÖĞRETİMDE AKTİFLİK, YENİLİK, POZİTİFLİK
Özel okulların her birinin farklı eğitim, öğretim hedefleri vardır. Okullar farklı veli potansiyeline farklı olduklarını göstermeye çalışmaktadır. Buna karşılık tüm okullar diğerinden farklı olduğunu iddia eder ama hemen hemen hepsinin veliye sunum ve tanıtım yöntemleri aynıdır. Kısaca tüm okullar aynı şekilde veliye ulaşmaya çalışırlar ama hepsi farklı sonuçlar beklerler.
Anlaşılacağı üzere bu mümkün değildir. Hiç bir okul diğerleriyle aynı olma çabasıyla açılmaz ve bunu istemez ama hepsi aynı şeyleri yapmak durumunda kalırlar.
Sürekli aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemek doğru değildir. İşte bu yüzden Yds Danışmanlığın, danışmanlık yaptığı her okula farklı projeler hazırlamasının sebebi budur.
Özel okulların beklentileri farklı olmalıdır. Kimi okul öğrenci sayısını arttırmak isterken kimi okul ise marka değerini güçlendirmeyi isteyebilir, Yds Danışmanlık tarafından üretilen projeler beklentiye uygun ve organiktir.
Firmamız 20 yıllık deneyimi ve sektördeki öncü çalışmaları ile birçok özel öğretim kurumu ile çalışma yapmış, yeni projeler ve bu projelerin doğru uygulanması sonucunda, çalışma yapılan okullarda kontenjan açığı kalmamıştır.

Her okula göre hazırladığımız farklı ve aktif projeler sayesinde istediğiniz öğrenci sayısına daha çabuk ulaşırken, okulunuzun tanıtımını ve marka çalışmasını Yds danışmanlık sayesinde size maliyeti olmadan yapmış olacaksınız.

Bir düşünce üzerine “Kayıt Arttırma

Bir cevap yazın