YDS Danışmanlık

Özel Okullara Özel Projeler

Özel okulların tanıtım ve bölgesel reklamlarını yaparken klasik yöntemlerin artık değişmesi gerektiği aşikardır.Bu sebepten dolayı firmamız işbirliği yaptığı özel okullara uygun ve kendi bölgesel koşullarına özel hazırlanmış yeni fikirler üretmekte ve bu fikirleri uygulamaktadır.
Her özel okulun farklı öncelikleri ve velilere göstermek istediği farklı özellikleri vardır.İşte bu sebeple her okul farklı bir tanıtım çalışması yapmak zorundadır.Bir okulda işe yarayan tanıtım ve marka çalışması bir başka okulda işe yaramayabilir.Bu tanıtım ve marka değeri çalışmalarının, özünde kurumun bilinirliğini ve kayıt sayısını arttırması beklendiği düşünülürse, her okulun kendi şartlarına uygun, değişik fikirler uygulaması gerekmektedir.
Firmamız bu konudaki tecrübelerini ve uzman olduğu, kolej tanımını ve kayıt arttırma projelerini belirlerken, her okulun bölgesine ve beklentilerine uygun projeler geliştirir ve eğitimli kadrosuyla bu projenin hedefine ulaşmasını sağlamaktadır.

Özel okullar için yaptığımız tüm projelerin merkezinde öğrenci ve velilerle sıcak temas ve iletişim bulunmaktadır.Yaptığımız projeler kağıt üzerinde veya medya reklamlarından çok, bölgede yaşayan tüm öğrenci velilerin gerek telefon konuşmaları, gerekse okulu şahsen ziyaretleri sağlanarak okulu birebir tanımaları, lüzum gördükleri hizmetlerimizi kullanmaları sağlanır.

Bu konuda, uzman eğitim danışmanlarımız, kolejinizin beklentilerine göre farklı projelerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

1.KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAKLIĞI
Bu tip çözüm ortaklığında YDS DANIŞMANLIK uzmanları kurumunuzun genel yapısına ve çalışmasına bakarak, kurumunuza özel bir proje ve kampanya üretirler. Üretilen projeler ve kampanyalar kısa sürede uygulanabilir ve bölgenizdeki bütün öğrenci ve velilere doğrudan ulaşmanızı sağlar kısa sürede başarılı sonuçlar verir.

Bir düşünce üzerine “Özel Okullara Özel Projeler

  1. Zeynep

    mail adresine Detaylı bilgi göndermeniz mümkün MÜ?ücret politikanız ve il olarak Denizli’de yeni açılacak bir okul olarak birlikte neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermeniz mümkün mü

Bir cevap yazın