YDS Danışmanlık

Eğitim Danışmanı Eğitimleri

Firmamız gerek kolejlerin var olan personeline kayıt basamakları hakkında gerekli olan eğitimleri vererek, halkla ilişkiler personelinin mesleği doğru ve nitelikli yapmasını sağlamaktadır.
Gerekse halkla ilişkiler birimi olmayan kolejlere personel seçerek onların temel eğitimlerini yaparak, okulun aktif bir tanıtım ekibi kurmasını sağlamaktayız.
Tercih edilirse firmamızın Bakırköy merkez binasında düzenli olarak verilen eğitim danışmanlığı eğitimlerini başarıyla tamamlamış adaylarımızdan istedikleri sayıda eğitim danışmanı talep edebilirler.
ÖZEL OKULLARIN PERSONELİNE VERİLEN EĞİTİMLER:
TEMEL KAYIT EĞİTİMİ,
ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARINDA HALKLA İLİŞKİLER
5 GÜN
2 SAAT
HER GÜN
PROJE EĞİTİMİ 2 GÜN
2 SAAT TEMEL EĞİTİM SONUNDA
MOTİVASYON VE TAMAMLAMA EĞİTİMİ
2 GÜN (pazartesi- Cuma)
2 SAAT
HAFTADA İKİ GÜN
AY SONU DEĞERLENDİRMESİ
1 GÜN (ayın son Cuma günü)
2 SAAT
AYDA BİR GÜN
TEMEL EĞİTİM: Temel eğitimde, çalışmayı yürütecek personele,özel öğretim kurumlarında halkla ilişkiler temel eğitimi ve kayıt basamakları hakkında gerekli olan aşamalar hakkında eğitim verilecek. Personelde istenilen beceriler geliştirilecek. Temel eğitim sonunda personel telefonda yapılacak aşamaları doğru yapmayı daha sonra veli geldiği zaman karşılama ve bilgi verme aşamalarını doğru yapması teorik ve pratik eğitimlerle sağlanacak.
PROJE EĞİTİMİ: Kolej tanıtımı ve kurs projesinin nasıl bir arada yürütüleceği ve bunun kolejimize getireceği kazanımlar hakkında eğitim verilecek.
TAMAMLAMA EĞİTİMİ: Gelen velilerle görüşme yapan halkla ilişkiler personeli velilerin istekleri ve soruları karşısında eksik oldukları kısımları göreceklerdir. Bu sebeple en az haftada bir gün olarak onların eksik olduğu kısımlar tamamlanacak ve projeye karşı motivasyonları güçlendirilecek.
AY SONU: Bu eğitimde, personele aylık gelişmesi ve projeye aidiyet yaklaşımı gösterilir. Aylık hedefler ve personelin aylık gelişimini görmesi ve diğer ayın hedef çalışması için çok önemli eğitimlerdir.

Bir düşünce üzerine “Eğitim Danışmanı Eğitimleri

Bir cevap yazın